به روز رسانی و تکمیل مدارک جهت ثبت نام DV-2014

کلیه عزیزانی که در سایت اقدام به ثبت نام نموده اند، لطفا هرچه سریعتر نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند و حتما قبل از ارسال عکس، راهنمای عکس موجود در سایت را مطالعه نمایند (پس از وارد شدن به پنل خود، در قسمت ارسال عکس، لینک صفحه راهنمای عکس موجود می باشد).

همچنین کلیه عزیزانی که در دوره های قبل ثبت نام کرده اند، عکس های جدید خود را از طریق سایت ارسال نمایند و در صورتی که اطلاعاتی از قبیل آدرس و شماره های تماس و یا میزان تحصیلات تغییر نموده، در سایت به روز رسانی کنند.

شروع ثبت نام دوره جدید از 12 مهر بوده و اتمام آن در تاریخ 13 آبان ماه 91 می باشد، لذا لطفا هر چه سریعتر نسبت به بروزرسانی اطلاعات و تکمیل مدارک خود اقدام نمایید.

تعویق تاریخ اعلام نتایج نوبت دوم قرعه کشی DV-2013

همانطور که قبلا گفته شده بود، اسامی پذیرفته شدگان DV-2013 طی دو مرحله انجام می شود که نوبت اول آن در تاریخ 1 می اعلام شد و نوبت دوم آن که قرار بود در تاریخ 1 اکتبر اعلام شود به تاریخ 22 اکتبر تغییر پیدا کرد. پس از اعلام نتایج نوبت دوم، به برندگان اطلاع رسانی خواهد شد.

یادآور می شود افرادی که قصد دارند در قرعه کشی DV-2014 شرکت نمایند، می توانند ثبت نام خود را انجام دهند و در صورتی که در قرعه کشی نوبت دوم DV-2013 انتخاب شوند با مشکلی روبرو نخواهند شد.